Переклади

Письмовий переклад це велика відповідальність, майстерність та кропітка робота кожного члена команди Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™».  Ми організуємо роботу таким чином, щоб цей процес був двостороннім, у випадку, якщо замовлення стосується вузькоспеціалізованої тематики, ми зв’язуємось зі спеціалістами замовника, складаємо глосарії і виясняємо робочі питання в телефонному чи он-лайн режимі, якщо підписано договір конфіденційності працівники  Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™»  виїжджають для отримання консультацій до замовника, чи навпаки. Цей процес є двосторонньою відповідальністю, тому встановлення такої культури співпраці є важливим для успіху проекту.

-    Кількість мов з якими працює Центр перекладів «ЕСПЕРАНТО™» 
Ми гарантовано надаємо переклад 33 мовами світу. Це означає, що ми маємо достатню кількість спеціалістів як перекладачів так і редакторів, що мають досвід виконання перекладів в різноманітних тематиках (активувати посилання).

-    Чи зберігаються архіви перекладів?
Ми дбаємо про своїх клієнтів, з того моменту як ви звернулись до нас. Всі письмові переклади збережені в електронних архівах з назвою компанії чи ім’ям фізичної особи та під номером замовлення.  Ми в будь-який робочий час зможемо надати Вам перекладені тексти без плати за переклад, ви сплачуєте тільки офісні послуги за друк та додаткове засвідчення перекладу у нотаріуса чи печаткою  Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™», у разі потреби.   

-    Вартість перекладу 
Вартість перекладу при розміщенні замовлення в Центрі перекладів «ЕСПЕРАНТО™» прораховується як попередня, кінцева вартість визначається після отримання тексту від коректора, редактора чи наукового редактора. Ціна за стандартну сторінку формується в залежності від мови перекладу та складності тематики та дорівнює 1860 знаків з пробілами. Співробітники Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™» проконсультують Вас більш докладно стосовно термінів та вартості виконання замовлень, та по можливості, врахують ваші вимоги та побажання.

 
-    Терміновий переклад 

За потреби ви зможете замовити в Центрі перекладів «ЕСПЕРАНТО™» терміновий переклад за терміновим тарифом. У нас завжди гнучкий підхід до потреб клієнта, але в межах розумного, без втрати якості. 

   
-    Гарантія якості
Ми гарантуємо якість виконання роботи на кожному етапі замовлення. Багаторівнева система вичитування текстів: перекладач, коректор, редактор та за потреби, науковий редактор дає відмінні результати. Одним з важливих факторів, що гарантує якість є система оцінки якості роботи кожного працівника, за допомогою якої регулюється фінансова мотивація персоналу. Найкращим доказом якісної роботи є те, що саме приватні клієнти розміщають у нас замовлення не один раз, ми це можемо чітко відслідковувати, а також контракти з корпоративними клієнтами.  

-    Конфіденційність 
Якщо цього вимагають умови договору, то ми підписуємо договір конфіденційності, як додаток до основного контракту, особливо це важливо для державних установ, силових структур де потрібно зберігати державну таємницю, у такому випадку наші працівники попереджені про кримінальну відповідальність за завідомо невірний переклад, чи розголошення інформації відповідно до статей Кримінального кодексу України. Хоча внутрішня політика компанії передбачає, підписання базових договорів конфіденційності з усіма працівниками компанії.   

-    Як отримати готовий переклад ?
Ми доставляємо переклад використовуючи всі доступні канали зв’язку по всьому світу: електронна пошта, а також за допомогою кур’єрських служб. 
Увага, замовлення загальною вартістю від 500 грн. ми доставляємо та забираємо безкоштовно в любий куточок України, де є відділення кур’єрських служб.  Детальніше про кур’єрську доставку.    

-    Оформлення замовлення на переклад/апостиль/легалізацію. 
Для того, щоб оформити замовлення Вам необов’язкво приїжджати до нас у офіс. 
Крок 1. Менеджери по роботі з клієнтами попередньо оцінює вартість роботи.
Крок 2. Ви пересилаєте нам оригінальні документи кур’єрською службою (Вам не потрібно навіть викликати кур’єра, ми зробимо це за Вас, менеджер по роботі з клієнтами збере всю необхідну інформацію від Вас. Увага, замовлення загальною вартістю від 500 грн. ми доставляємо та забираємо безкоштовно в любий куточок України, де є відділення кур’єрських служб). 
Крок 3. Після отримання документів в офісі ми оформляємо замовлення. 
Крок 4. Ви сплачуєте за реквізитами смс повідомлення. Увага, ми приступаємо до роботи після отримання оплати чи передплати.
Крок 5. Ми доставляємо готову роботу за зазначеною адресою.
Оформляючи замовлення дистанційно чи онлайн ви автоматично стаєте учасником благодійної програми, не витрачаючи при цьому додатково власні кошти.