Апостиль за кордоном

Апостилізація документів або апостилювання являє собою спрощену міжнародну форму посвідчення автентичності документів, що засвідчує та забезпечує їх дійсність за кордоном. Процедура називається так через найменування штампа – апостиль, який проставляється прямо на документ, не вимагає підпису посадової особи та печатки. Апостиль проставляється виключно на оригіналах документів державного зразка.

Апостилювання – процедура, яка дає можливість легалізувати документи, видані в одній з країн, які мають бути представлені на території іншої, що підписали Гаазьку Конвенцію ( в 1961 році). Апостиль засвідчує справжність документу, повноваження особи та підпису, яка підписала документ, та при необхідності – автентичність штампу або печатки, яким скріплено оригінал документу.

Апостиль для Італії - один з найбільш популярних нині запитів людей, що вступили до навчального закладу в Італії, влаштувались там на роботу, беруть участь у створенні компаній (юридичних осіб) , які уклали шлюб з обранцем або обраницею із зарубіжжя і т. д. На батьківщині їм необхідно буде пред'явити відповідні документи (про здобуту освіту, трудовий стаж, сімейний стан), на яких проставлено апостиль для посольства Італії. Проставлення штампу Апостиль для посольства Італії підлягають документи приватного та комерційного характеру:

  • нотаріальні документи;
  • довіреності, свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, про смерть;
  • ряд довідок (про відсутність судимості, що підтверджують відсутність шлюбних відносин);
  • документи про здобуту освіту (дипломи, атестати, посвідчення, свідоцтва);
  • статути.

Процедура апостилювання вимагає певних витрат часу і зусиль для підготовки пакету документів, подання заявки та оригіналу документа до відповідного органу, а також відвідування органу, уповноваженого поставити апостиль. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з підготовки та переведення необхідних документів під апостиль для Італії та інших країн.