Переклад особистих документів

Громадяни України та інших країн, що часто виїжджають за кордон, чи то з метою відпочинку, чи працевлаштування, або ж на постіне місце проживання повинні надати в дипломатичні установи іноземних держав чи у внутрішні установи цих держав відповідним чином легалізовані, перекладені та засвідчені документи.  Центр перекладів «ЕСПЕРАНТО™» пропонує Вам свою допомогу. Насамперед ця робота може складатися з декількох етапів, і незавжди у Вас знайдеться час, щоб очікувати в черзі 4-5 годин для того щоб здати документи в державну установу України.

У такому випадку ми зможемо взяти всю роботу на себе, Вам не потрібно навіть приїжджати до нас (якщо Ви знаходитесь в іншому місті, чи населеному пункті). Менедждер надасть Вам дані для того щоб ви замовили у нотаріуса  довіреність і уповноважили нас на таку роботу, потім викличе кур’єра, який доставить пакет з кореспонденцією нам в офіс. У разі потреби Ви можете прийти до нас у офіс і зробити таку довіреність в офісі, у наших  нотаріусів. Ми пропонуємо послуги «під ключ». 

Ми гарантуємо конфіденційність та схоронність всієї документації, адже офіс знаходиться під охороною, спеціалізованої охоронної компанії, а документація зберігається в сейфах.