Нострифікація

ВИЗНАННЯ ІНОЗЕМНИХ ОСВІТНІХ ДОКУМЕНТІВ В УКРАЇНІ

Якщо Ви навчалися за кордоном, але плануєте продовжити освіту або працювати за фахом в Україні, Вам необхідно пройти процедуру визнання Ваших документів про освіту (нострифікацію диплому).

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» виконує функції національного інформаційного центру академічної мобільності (Постанова Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року № 924). Зокрема, до повноважень Центру входить перевірка автентичності документів про освіту, виданих навчальними закладами іноземних держав, а також організація експертизи зі встановлення еквівалентності кваліфікацій, присвоєних згідно з документами про освіту, виданими навчальними закладами іноземних держав.

Процедура нострифікації включає такі етапи:

- Підготовка документів для нострифікації;

- Подача документів у Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України;

- Експертний аналіз;

- Підготовка експертного висновку про визнання документів;

- Видача довідки з викладом рішення про еквівалентність.

Для здійснення нострифікації необхідні такі документи 

Після підготовки та  подачі пакету документів на нострифікацію Міністерством може бути прийняте рішення про повне чи часткове визнання еквівалентності документів або про відмову у визнанні еквівалентності документів про освіту.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні питань щодо нострифікації, звертайтеся в Центр перекладів «ЕСПЕРАНТО™» і Ви гарантовано отримаєте грамотний і юридично правильний документ про еквівалентність. Ми потурбуємося про підготовку повного переліку документів для Міністерства, включаючи заяву, довіреність, проставляння Апостилю, виконання перекладу та нотаріальне засвідчення перекладу всіх необхідних документів.