Витребування документів в Україні

Співробітники Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™» з радістю допоможуть Вам у питанні витребування документів у різних інстанціях та організаціях, як в Україні, так і за кордоном.
 
Витребування документів – це отримання документів або дублікатів документів (повторно) на підставі записів у реєстрах актів цивільного стану та інших реєстрів, а також баз даних державних органів.
Витребування документів може знадобитися у разі їх втрати або пошкодження, необхідності отримання документів нового зразка або зі «свіжою» датою видачі, апостилю або легалізації для виїзду за кордон та інше.
 
Окрім витребування документів, виданих органами РАЦС, довідок про несудимість та інших документів, ми можемо запропонувати Вам також і подальше засвідчення цих документів в обласних управліннях юстиції, що необхідно для подальшої легалізації або проставлення апостилю на документах.
Для витребування документів потрібна довіреність на співробітника Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™». Ми надамо Вам дані про довірених осіб для того, щоб Ви оформили довіреність в тому місці де Вам зручно, чи то у нотаріуса чи то у відповідному консульстві України за кордоном. 
 Проконсультуватися з приводу витребування документів Ви можете у відділі апостилю, легалізації та витребування документів Центру перекладів «ЕСПЕРАНТО™»